Firany gotowe

domyślnie
z 2
z 2

Gotowe firany ‒ sklep internetowy Magia Firan

Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą firan gotowych, wśród których mogą Państwo znaleźć między innymi stylowe firany żakardowe, estetyczne woale, a także wyjątkowo praktyczne firanki na szelkach.

Dlaczego warto zdecydować się na wyroby dekoracyjne dostępne od ręki? Jest to duża oszczędność czasu. Jeśli znają Państwo wymiary okna i nie są one nietypowe, warto rozejrzeć się za projektami, które oferuje nasz sklep.

Jakie gotowe firany oferujemy?

Nasze kolekcje powstały w inspiracji bieżącymi trendami i stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza. W tej kategorii produktów oferujemy przede wszystkim firanki zakrywające całe okno. Stanowią bardziej wyszukaną alternatywę dla standardowych rolet, a są równie praktyczne.

Poszczególne rodzaje gotowych firan pasują na najbardziej typowe wymiary karnisza ‒ 160 x 250 cm, 160 x 160 cm, 500 x 180 cm itd. Są na tyle uniwersalne, że można je zawiesić praktycznie w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylistyki wystroju. Ze względu na długość i szerokość proponowanych firan gotowych, szczególnie rekomendujemy ich wykorzystanie w salonie, jadalni lub pokoju dziennym. Można je swobodnie zestawiać z zasłonami, które również są u nas dostępne.

Serdecznie zachęcamy do zakupu produktów w tej kategorii, jak i do przejrzenia pozostałych artykułów na naszej stronie internetowej.