Firany woalowe

domyślnie
z 2
z 2

Firany tradycyjne z woalu ‒ produkty gotowe

Firany woalowe to chyba najbardziej popularny rodzaj materiałów dekoracyjnych na okno. Klienci już od kilku dekad wybierają do swoich domów i mieszkań niezwykle praktyczną i zarazem piękną tkaninę, jaką jest woal. Jest lekka, lejąca się i przepuszcza światło. Nadaje się do wykorzystania we wszystkich tych pomieszczeniach, które są zaciemnione (np. w takich, gdzie okno wychodzi w kierunku północnym) lub gdy zależy nam na maksymalnym doświetleniu wybranej przestrzeni. Elegancka, mleczna barwa to dodatkowy atut woalu. Kolejną jego zaletą jest to, że doskonale się układa.

Firany woalowe ‒ rodzaje

Oferujemy różne typy gotowych firan woalowych. Jednak szczególną popularnością cieszą się minimalistyczne, proste modele bez zdobień, które wpisują się w stylistykę różnych wnętrz.

Ponadto nasz sklep oferuje Państwu woalowe firanki na przelotkach, na szelkach oraz szczególnie lubiane przez wszystkich Klientów firanki na taśmie. Poszczególne modele woalowych firan pasują do typowych wymiarów karniszy (m.in. 500 x 180 cm, 400 x 160 cm, 600 x 250 cm itd.). Można więc w łatwy i szybki sposób wyposażyć się w perfekcyjną ozdobę na swoje okno.

Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. W razie pytań służymy pomocą. Polecamy również wybór stylowych produktów w pozostałych kategoriach na stronie Magia Firan.