Obrusy do salonu i jadalni

z 1

Obrusy dekoracyjne

Stół jest ważnym miejscem w każdym domu. Dlatego też ważny jest dobór obrusa lub serwety, które stworzą odpowiednią atmosferę. Charakter i styl obrusów do salonu, czy do jadalni zależy od doboru odpowiedniej tkaniny. W naszej ofercie mamy tkaniny obrusowe, których jesteśmy producentem, i z których specjalnie dla Państwa szyjemy gotowe obrusy i serwety.

Charakterystyka naszych obrusów

Nasze tkaniny obrusowe wykonywane są z różnych surowców i doskonale nadają się do nakrycia stołu zarówno do posiłków, jak i do tradycyjnej dekoracji.

Dodatkowo do kompletu z każdej naszej tkaniny zasłonowej lub obrusowej mogą Państwo zamówić sobie poduszki dekoracyjne typu „jasiek" o wymiarach 50 x 50 cm oraz 40 x 40 cm. Można w ten sposób stworzyć harmonijny komplet.

Do eleganckich wnętrz urządzonych zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, proponujemy między innymi wysokogatunkowe obrusy wykonane z efektownej tkaniny o metalicznym połysku, z lamateksowymi nićmi. Te wyroby wyprodukowano w oparciu o technologię kolorowego tkania – na jasnym materiale stworzono efekt przecierania. Daje to fantastyczny dekoracyjny rezultat.

Na szczególną uwagę zasługuje oferowany przez nas praktyczny obrus plamoodporny, który znajdzie swoje zastosowanie podczas niejednej uczty w jadalni lub kuchni. Dzięki niemu będą mogli Państwo zapomnieć o nieestetycznych plamach po posiłkach.

Sklep Magia Firan – wysoka jakość w przystępnej cenie

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą wyjątkowych akcesoriów do domu i mieszkania. Dokonując zakupów za pośrednictwem naszej strony internetowej, mogą Państwo dobrać perfekcyjnie dopasowane do siebie produkty, które całkowicie odmienią wygląd wnętrza.