Poduszki dekoracyjne

z 2

Sklep z firankami – poduszki dekoracyjne

Dodatki mają niezwykłą moc. Potrafią całkowicie odmienić każde wnętrze. Szczególne miejsce w tej kategorii zajmują poduszki dekoracyjne, które nie tylko nadają pomieszczeniu charakteru, rozweselają, ale także tworzą wyjątkową, przytulną atmosferę. Są niezbędne w każdym wnętrzu.

Rodzaje poduszek

W naszej ofercie można znaleźć poduszki dekoracyjne sprzedawane w kompletach razem z wysokiej jakości wypełnieniem. Większość sprzedawanych poduszek ma wymiary 50 x 50 cm. Wykończone są dookoła ozdobną plisą i estetycznie wszytym zamkiem, który ułatwia zdejmowanie i nakładanie poszewki, a przez to usprawnia korzystanie z poduszki.

Poszewki szyjemy z tych samych tkanin, z których wykonujemy również zamówione u nas zasłony. Gwarantujemy niepowtarzalność dostępnych wzorów, gdyż każdy z nich wykonywany jest na wyłączność Magii Firan. Ofertę specjalną stanowi nowa seria poduszek z napisami, które są ciekawym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo obdarować nią rodziców, dziadków, czy partnera lub partnerkę – zakup na pewno będzie udany.

Zapraszamy do przejrzenia produktów w tej kategorii oraz do zakupu pozostałych akcesoriów dekoracyjnych, które stworzyliśmy specjalnie dla Państwa z wysokiej jakości tkanin na zamówienie. Z naszą pomocą mogą Państwo tanio i efektownie zaaranżować każdą domową przestrzeń.