Zasłony gotowe

domyślnie
z 5
z 5

Gotowe zasłony ‒ sklep internetowy Magia Firan

Specjalnie z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy wyjątkową kolekcję zasłon, które są dostępne w najmodniejszych odcieniach i w różnych formach. Nasze gotowe zasłony pięknie komponują się z pozostałymi oferowanymi przez nas wyrobami, co pozwoli stworzyć fantastyczny efekt na każdym oknie.

Przez to, że zasłonki mają prostą formę ‒ można je z powodzeniem adaptować do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Z kolei precyzyjne określenie wymiarów pozwala na idealne dopasowanie zasłon na dany karnisz.

Dlaczego warto zdecydować się na gotowe zasłony? Jeśli dobrze znają Państwo wymiary swojego okna, to dostępny od ręki produkt pozwoli zaoszczędzić czas, który musieliby Państwo poświęcić na samodzielne projektowanie tkaniny. W naszym sklepie można znaleźć zasłonki na typowe karnisze – o wymiarach: 160 x 160 cm, 160 x 250 cm itd.

Rodzaje gotowych zasłon

Spośród dostępnych w naszym sklepie zasłon warto zwrócić szczególną uwagę na następujące typy produktów:

  • zasłony na szelkach,
  • zasłony na taśmie,
  • zasłony na przelotkach,
  • zasłony w geometryczne wzory.

Wymienione produkty są oczywiście tylko wybranymi przykładami wyjątkowo atrakcyjnych akcesoriów dekoracyjnych na okno. Wykonano je z wysokiej jakości ciężkiego, przyjemnego w dotyku materiału żakardowego.

Oferujemy zasłonki w żywych, jasnych kolorach, a także z repertuaru chłodnych i ciepłych odcieni, które będą stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego salonu, jadalni czy domowego biura.

Sklep z zasłonami Magia Firan – zapraszamy do zakupu

Warto wiedzieć o tym, że zasłony nieprześwitujące mogą być świetną alternatywą dla rolet. Oprócz waloru praktycznego mają one także wartość estetyczną.

Zachęcamy do wyboru naszych tkanin dekoracyjnych oraz do skorzystania z pozostałej oferty w sklepie internetowym Magia Firan. Szczególnie rekomendujemy kompozycje firan i zasłon, które można stworzyć samodzielnie, dokonując zakupu dwóch gotowych elementów. Mają Państwo wątpliwości związane z wymiarami lub nie wiedzą, na jaki materiał się zdecydować? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i profesjonalnie doradzimy.